RAMSEC - firma istnieje od 1997 roku. Instalowane przez nas urządzenia i systemy wyróżniają się wysoką jakością i precyzją działania.


Nasze usługi mają charakter kompleksowy, od opracowania koncepcji lub projektu technicznego, poprzez dostawę urządzeń i ich instalację, do opracowania procedur bezpieczeństwa i przeszkolenia obsługi.


Świadczymy również gwarancyjne i pogwarancyjne usługi konserwacyjne i serwisowe.

Teletechnika


Głównym obszarem działalności firmy Ramsec jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie zabezpieczania obiektów przed włamaniem, pożarami, awariami, a także innymi zagrożeniami, które mogą stwarzać potencjalne zagrożenie mienia przedsiębiorstwa oraz zdrowia i życia jego pracowników. W kwestiach związanych z teletechniką w kontekście ochrony budynków specjalizujemy się od momentu założenia firmy w 1997 rok. W trakcie wielu lat pracy mieliśmy okazję realizować liczne projekt, co pozwoliło nam poznać zróżnicowane potrzeby klientów. W efekcie dzięki temu bogatemu i cennemu doświadczeniu jesteśmy dziś w stanie zrealizować zamówienia o dowolnej skali i stopniu skomplikowania z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań zleceniodawcy.


Dostosowujemy się do potrzeb klienta


Nasza firma działa sukcesywnie od ponad 20 lat. Tym, co przyczyniło się do tak długiej obecności na rynku, jest przede wszystkim podejście do klienta. Na pierwszym miejscu stawiamy jego zadowolenie i dlatego zapewniamy mu nie tylko niezawodną infrastrukturę zapewniającą bezpieczeństwo firmy, ale również kompleksową obsługę. Obejmuje ona usługi w zakresie projektowania i montażu systemów bezpieczeństwa, a także ich serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W ramach serwisu konserwujemy sprzęt, usuwamy awarie urządzeń, a także prowadzimy nadzór systemów DSO odpowiedzialnych za odymianie obiektów na wypadek pożaru).


Obsługujemy klientów z całego kraju


Wszystkie teletechniczne instalacje bezpieczeństwa tworzymy w taki sposób, aby były zgodne z potrzebami klientów, a także gwarantowały bezawaryjne działanie. Dbamy również o zapewnie odpowiedniego instruktażu w zakresie obsługi montowanych systemów oraz tworzenie odpowiednich procedury bezpieczeństwa dla pracowników. Wszystko to sprawia, że nasze usługi są cenione nie tylko przez klientów z Warszawy, gdzie mieści się nasza siedziba. Odpowiadając na zapotrzebowanie na perfekcyjnie wykonane, skuteczne i sprawdzone systemy bezpieczeństwa dla firm i instytucji, przyjmujemy zamówienia od klientów z całego kraju.Nasze Produkty: