RAMSEC - firma istnieje od 1997 roku. Instalowane przez nas urządzenia i systemy wyróżniają się wysoką jakością i precyzją działania.


Nasze usługi mają charakter kompleksowy, od opracowania koncepcji lub projektu technicznego, poprzez dostawę urządzeń i ich instalację, do opracowania procedur bezpieczeństwa i przeszkolenia obsługi.


Świadczymy również gwarancyjne i pogwarancyjne usługi konserwacyjne i serwisowe.

Ramsec - teletechnika WarszawaFirma Ramsec istnieje i działa z powodzeniem już od 1997 roku.  Przez ten okres wyspecjalizowaliśmy się w instalowaniu nowoczesnych urządzeń i systemów. Są to głównie systemy alarmowe, systemy integrujące, systemy kontroli dostępów oraz inne niezbędne w zarządzaniu dużymi budynkami i firmami. Instalowane przez nas urządzenia i systemy wyróżniają się wysoką jakością i precyzją działania.Zakładanie systemów kontroli dostępów, zakładanie telewizji dozorowej czy zakładanie systemów alarmowych oraz innych tego typu wykonujemy ze szczególną troską o ich jakość oraz bezkompromisowość w działaniu. Zakładanie systemów integrujących oraz zakładanie systemów monitoringu wizyjnego to usługa, którą kierujemy do tych wszystkich, których troską jest bezpieczeństwo firmy, instytucji lub obiektu. Również oferujemy zakładanie systemów nagłośnienia oraz powiązane ze wszystkimi wymienionymi systemami zakładanie systemów okablowania.Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, ale nasza działalność ma charakter ogólnopolski. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo. Współpracę z kontrahentami rozpoczynamy od opracowania koncepcji lub projektu technicznego. Następnie dostarczamy i instalujemy niezbędne urządzenia. Całość zlecenia kończy opracowanie procedur bezpieczeństwa i przeszkolenie obsługi. Określamy faktyczne potrzeby w zakresie ochrony technicznej, projektujemy i realizujemy stosowne systemy zapewniając tym samym ich prawidłową eksploatację i konserwację. Naszym zleceniodawcom proponujemy gwarancyjne i pogwarancyjne usługi konserwacyjne i serwisowe.Instalowane przez nas urządzenia i systemy wyróżniają się wysoką jakością i precyzją działania. Systemy okablowania strukturalnego, systemy przeciwpożarowe, systemy telewizji dozorowej oraz inne oferowane przez firmę Ramsec systemy dobieramy indywidualnie, z uwzględnieniem Państwa potrzeb i wymagań. Usługi świadczymy profesjonalnie, z zachowaniem niezbędnych procedur. Jesteśmy zdolni do zapewnienia Państwu bezpieczeństwa w stopniu odpowiadającym realnym potrzebom.
Na przestrzeni wielu lat naszej działalności zdobyliśmy rzeszę licznych klientów oraz miano profesjonalnego i rzetelnego partnera.Nasze Produkty: