Systemy integrujące


Oferowane rozwiązania: SWiN, KD, CCTV oraz nadzór systemów SAP, DSO


Współczesne systemy integrujące technicznej ochrony obiektów w dużej części przystosowane są do wzajemnego współdziałania. Systemy telewizji dozorowej mogą współpracować z systemami sygnalizacji włamania i kontroli dostępu. Systemy kontroli dostępu są niekiedy zintegrowane fabrycznie z systemami sygnalizacji włamania. Wymagana jest integracja systemów SAP, DSO i sterowania oddymianiem. Podobne przykłady prostej integracji można mnożyć, wszystkie one wchodzą w skład oferty kierowane do naszych Klientów.


Oprócz nich istnieją zaawansowane technicznie systemy integrujące oparte na urządzeniach jednego producenta i specjalistycznym oprogramowaniu, które umożliwiają pełne zarządzanie i nadzór systemów obiektowych SWiN, KD, CCTV oraz nadzór systemów SAP, DSO i sterowania oddymianiem.


Naszym Klientom oferujemy zakładanie systemów integrujących technicznej ochrony obiektu oparty na urządzeniach firmy GE Security i pakiecie integrującym ALLIANCE. Pozwala on na nadzór wszystkich systemów technicznej ochrony obiektu z jednego stanowiska, zarządzanie systemami sygnalizacji włamania oraz kontroli dostępu i telewizji dozorowej.


Naszym Klientom oferujemy również usługi związane z zakładaniem systemów alarmowych.

Oferta
Systemy Integrujące
Systemy integrujące
Oferowane rozwiązania: SWiN, KD, CCTV oraz nadzór systemów SAP, DSO
Współczesne systemy technicznej ochrony obiektów w dużej części przystosowane są do wzajemnej integracji. Na przykład, systemy telewizji dozorowej mogą współpracować z systemami sygnalizacji włamania i kontroli dostępu. Systemy kontroli dostępu są niekiedy zintegrowane fabrycznie z systemami sygnalizacji włamania. Wymagana jest integracja systemów SAP, DSO i sterowania oddymianiem. Podobne przykłady prostej integracji można mnożyć i wszystkie one wchodzą w skład naszej oferty kierowane do Klientów

Oprócz nich istnieją zaawansowane technicznie systemy integrujące oparte na urządzeniach jednego producenta i specjalistycznym oprogramowaniu, które umożliwiają pełne zarządzanie i nadzór systemów obiektowych SWiN, KD, CCTV oraz nadzór systemów SAP, DSO, sterowania oddymianiem.

Naszym Klientom oferujemy zintegrowany system technicznej ochrony obiektu oparty na urządzeniach firmy GE Security i pakiecie integrującym ALLIANCE. Pozwala on na nadzór wszystkich systemów technicznej ochrony obiektu z jednego stanowiska, zarządzanie systemami sygnalizacji włamania oraz kontroli dostępu i telewizji dozorowej.

Nasze Produkty: