Systemy kontroli dostępu, w tym RCP


Oferowane rozwiązania: CORRAL, ROGER, MicroMade, EVVA, SALTO, GEZE, PULSAR


System kontroli dostępu zbudowany jest ze wzajemnie powiązanych urządzeń elektronicznych oraz mechanicznych, których działanie ma na celu ograniczenie lub odcięcie użytkownikom dostępu do stref chronionych przez ten system. Rozpoznanie użytkownika przez system kontroli dostępu zależy od zastosowanego typu urządzenia identyfikującego. Oferujemy Państwu zakładanie systemów kontroli dostępów o różnej zasadzie działania i dowolnym stopniu złożoności.


Mechaniczne system kontroli dostępów, Master Key zwane systemem jednego klucza oparte są o wysokiej klasy wkładki bębenkowe oraz zamki mechaniczne. Na podstawie planu klucza tworzone są poziomy dostępów dla poszczególnych użytkowników obiektu lub firmy. Cechą charakterystyczną systemu Master Key jest istnienie klucza generalnego (mastera), który otwiera wszystkie zamki w systemie.

Autonomiczne systemy mechatroniczne to klasyczne zamknięcia mechaniczne uzupełnione o dodatkową weryfikację realizowaną za pomocą zintegrowanych czytników: kart chipowych, kart zbliżeniowych, pastylek DALLAS lub szyfratorów. Elektronika tego typu systemów kontroli dostępów umieszczana jest w okuciach (szyldach) lub we wkładkach cylindrycznych. W związku z tym systemy mechatroniczne mogą stanowić uzupełnienie istniejących zamknięć, a ich elementy mogą pracować jako pojedyncze zamknięcia z dodatkową weryfikacją użytkownika. Systemy mechatroniczne stosowane są w przypadkach, w których z różnych względów, nie jest możliwe lub wskazane prowadzenie okablowania niezbędnego dla klasycznych systemów kontroli dostępu (np. w hotelach).


Klasyczne systemy kontroli dostępu działające w oparciu o urządzenia wykonawcze: zamknięcia elektryczne (zwory elektromagnetyczne i elektrozaczepy), bramki różnych typów, szlabany itp. Urządzenia te sterowane mogą być przez czytniki kart magnetycznych, chipowych i zbliżeniowych, szyfratory, piloty radiowe lub czytniki biometryczne. Zespoły składające się z urządzenia wykonawczego i czytników mogą pracować autonomicznie lub w sieci, jako nadzorowane i sterowane z jednego stanowiska w czasie rzeczywistym. Na życzenie Klienta system kontroli dostępu może zostać wyposażony w wyspecjalizowane czytniki i oprogramowanie umożliwiające rejestrację czasu pracy, a także współpracować z systemami SWiN i systemem telewizji dozorowej. Systemy wideodomofonowe i domofonowe wieloabonenckie i osiedlowe mogą zostać zintegrowane z systemem kontroli dostępu lub systemem telewizji dozorowej.


Systemy zarządzania ruchem osobowym realizowany jest za pomocą bramek, barier, furt i kołowrotów. Nasza firma zapewnia dostawę urządzeń wraz z elementami wygrodzeń w różnych standardach wykończenia. Elementy wykonawcze urządzeń przystosowujemy do istniejących systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy lub wdrażamy nowe, spełniające aktualne potrzeby inwestora.


Wszystkie stosowane przez nas urządzenia i materiały posiadają wymagane prawem polskim i UE dokumenty dopuszczające do obrotu i stosowania.


Systemy projektujemy i realizujemy z wykorzystaniem wielokrotnie sprawdzonych urządzeń renomowanych firm krajowych i zagranicznych: GE Security, EFF-EFF ABLOY, CORRAL, ROGER, MicroMade, EVVA, SALTO, GEZE, PULSAR, GASTOP i wielu innych.


Polecamy również wszelkiego rodzaju komponenty niezbędne do budowy systemów przeciwpożarowych.

Oferta
Systemy Kontroli Dostępu
Systemy kontroli dosępu, w tym RCP
Oferowane rozwiązania: CORRAL, ROGER, MicroMade, EVVA, SALTO, GEZE, PULSAR
Oferujemy Państwu usługi obejmujące systemy o różnym stopniu złożoności i zasadzie działania:

  • Systemy mechaniczne (Master Key) oparte o wkładki cylindryczne i zamki mechaniczne. Na podstawie planu klucza tworzone są poziomy dostępu dla poszczególnych użytkowników w obiekcie lub w firmie. Cechą charakterystyczną systemu Master Key jest istnienie klucza generalnego (master), który otwiera wszystkie zamki w systemie.
  • Autonomiczne systemy mechatroniczne, w których klasyczne zamknięcia mechaniczne uzupełnione są o dodatkową weryfikację realizowaną za pomocą zintegrowanych czytników: kart chipowych, kart zbliżeniowych, pastylek DALLAS lub szyfratorów. Elektronika umieszczana jest w okuciach (szyldach) lub we wkładkach cylindrycznych. W związku z tym systemy mechatroniczne mogą być realizowane także jako uzupełnienie istniejących zamknięć a ich elementy mogą pracować jako pojedyncze zamknięcia z dodatkową weryfikacją użytkownika. Systemy mechatroniczne stosowane są w przypadkach, w których - z różnych względów - nie jest możliwe lub wskazane prowadzenie okablowania niezbędnego dla klasycznych systemów kontroli dostępu (np. w hotelach)
  • Klasyczne systemy kontroli dostępu działające w oparciu o urządzenia wykonawcze: zamknięcia elektryczne (zwory elektromagnetyczne i elektrozaczepy), bramki różnych typów, szlabany itp. Urządzenia te sterowane mogą być przez czytniki kart magnetycznych, chipowych i zbliżeniowych, szyfratory, piloty radiowe lub czytniki biometryczne. Zespoły składające się z urządzenia wykonawczego i czytników mogą pracować autonomicznie lub w sieci jako nadzorowane i sterowane z jednego stanowiska w czasie rzeczywistym. Na życzenie Klienta system kontroli dostępu może zostać wyposażony w wyspecjalizowane czytniki i oprogramowanie umożliwiające rejestrację czasu pracy, a także współpracować z systemami SWiN i telewizji dozorowej. Systemy wideodomofonowe i domofonowe wieloabonenckie i osiedlowe, zintegrowane z kontrolą dostępu lub telewizją dozorową.
  • Systemy zarządzanie ruchem osobowym realizowane za pomocą bramek, barier, furt i kołowrotów. Zapewniamy dostawę urządzeń wraz z elementami wygrodzeń w różnych standardach wykończenia. Elementy wykonawcze urządzeń przystosowujemy do istniejących systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy lub wdrażamy nowe spełniające aktualne potrzeby inwestora.

Wszystkie stosowane przez nas urządzenia i materiały posiadają wymagane prawem polskim i UE dokumenty dopuszczające do obrotu i stosowania. Systemy projektujemy i realizujemy z wykorzystaniem wielokrotnie sprawdzonych urządzeń renomowanych firm krajowych i zagranicznych, między innymi: GE Security, EFF-EFF ABLOY, CORRAL, ROGER, MicroMade, EVVA, SALTO, GEZE, PULSAR, GASTOP i wielu innych.

Nasze Produkty: