Systemy okablowania strukturalnego


Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez użycia komputerów i dostępu do szybkiego Internetu. Postępująca od wielu lat informatyzacja wymusza dostosowanie obiektów do wymagań związanych wykorzystaniem cyfrowych rozwiązań. Choć coraz popularniejsze staja rozwiązania bezprzewodowe, to jednak całkowite pozbycie się kabli jest wciąż pieśnią odległej przyszłości. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie systemy okablowania strukturalnego, które zapewnią wysoki poziom funkcjonalności i wygody użytkowania. Nasza firma stworzy dla Ciebie instalacje, która pozwoli na swobodne przesyłanie danych w całej firmie.


Indywidualnie opracowywane projekty


Opracujemy projekt okablowania strukturalnego, który nie tylko uwzględni obecne, ale również przyszłe potrzeby Twojej firmy. Dzięki temu w przypadku rozwoju przedsiębiorstwa i konieczności wykorzystania znacznie większej liczby urządzeń przesyłanie informacji pomiędzy poszczególnymi stanowiskami roboczymi nie ulegnie spowolnieniu. Dodatkowo przygotowując rozplanowanie układu kabli i gniazdek bierzemy pod uwagę możliwość zmiany układu stanowisk w pomieszczeniach. W efekcie nawet gruntowna reorganizacja przestrzeni biurowej nie spowoduje problemów z uzyskaniem podłączenia konkretnych urządzeń do sieci.


Tworząc koncepcje systemy okablowania, możemy również zadbać o wszystkie kwestie związane zapewnieniem bezpieczeństwa w Twoim obiekcie. Dlatego już na etapie projektu jesteśmy w stanie uwzględnić integracje przygotowywanej sieci z systemem kontroli dostępu i czasu pracy, a także monitoringiem wizyjnym czy instalacją alarmową. Pozwoli to w efekcie uprościć zarządzanie ochroną obiektu oraz znacznie podwyższa niezawodność wszystkich zamontowanych zabezpieczeń.


Zakładanie okablowania strukturalnego


Nasze oferta w zakresie zakładania okablowania strukturalnego obejmuje układy poziome i pionowe. Do ich wykonania stosujemy technologię konwencjonalną kat/kl. 3, 5/D, 6/E. Wykorzystujemy również światłowody, a także przygotowujemy punkty dystrybucyjne wraz z kompletnym wyposażeniem, czyli szafami i elementami biernymi. O wysokiej jakości realizowanych przez nas usług może świadczyć uzyskanie autoryzacji Molex PN Partner. Umożliwia nam ona przeprowadzanie certyfikacji sieci, a także zapewnianie klientom aż 25-leteniej gwarancji na wszystkie komponenty pochodzące od tego producenta, które wykorzystaliśmy przy montażu systemy okablowania strukturalnego.

Oferta
Systemy okablowania strukturalnego
Systemy okablowania strukturalnego
Oferowane rozwiązania: MOLEX
Wykonujemy okablowanie pionowe i poziome w technologii konwencjonalnej kat/kl. 3, 5/D, 6/E i światłowodowej wraz z wyposażeniem punktów dystrybucyjnych w szafy i elementy bierne.

Posiadamy autoryzację Molex PN Partner co wiąże się z możliwością certyfikowania sieci i udzielenia 25 letniej gwarancji na zastosowane materiały i urządzenia firmy MOLEX.

Wszystkie stosowane przez nas urządzenia i materiały posiadają wymagane prawem polskim i UE dokumenty dopuszczające do obrotu i stosowania.

Nasze Produkty: