Ochrona teletechnicznaFirma Ramsec specjalizuje się w instalowaniu nowoczesnych urządzeń i systemów ochrony technicznej. Projektuje i buduje systemy alarmowe, systemy kontroli dostępów, systemy przeciwpożarowe oraz inne systemy powiązane z ochroną techniczną obiektów, firm i instytucji.


Każdy nowocześnie zarządzany obiekt nie może obyć się bez odpowiedniej infrastruktury. Zapewnienie dostępu do wyposażenia technicznego oraz mediów to podstawa. Równie istotne jest jednak zadbanie o właściwy poziom funkcjonalności i bezpieczeństwa budynku poprzez zastosowanie rozwiązań zakresy ochrony teletechnicznej.


Znacznie bezpieczeństwa w ochronie mienia


Zaniedbania w obszarze bezpieczeństwa mogą mieć bowiem bardzo poważne skutki, nie tylko negatywnie wpływać na sposób działania przedsiębiorstwa, a także przyczyniać się do ciężkich strat finansowych. Nawet wysoka dbałość o instalacje techniczne, nie daje pełnej gwarancji bezpieczeństwa. Nie da się bowiem przewidzieć niespodziewanych awarii, czy też szkód wynikających z celowego lub nierozmyślnego działania pracowników. Ponadto nie należy lekceważyć również ryzyka związanego z próbami włamania i kradzieży.


Dlatego warto w kwestiach związanych z ochronę mienia i zdrowia pracowników zwrócić się do profesjonalistów, takich jak nasza firma, która specjalizuje się w opracowywaniu indywidualnych rozwiązań bezpieczeństwa przy użyciu technologii z zakresu teletechniki.


Jak zapewnimy ochronę teletechniczną Twojej firmy?


Przed przystąpieniem do pracy, najpierw zbadamy wymagania obiektu Twojego przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa. Na podstawie uzyskanych danych przygotujemy koncepcje ochrony teletechnicznej dla Twojego obiektu. Po jej akceptacji oraz o ile będzie to konieczne wprowadzeniu do niej niezbędnych poprawek, posłuży ona do opracowania projektu technicznego. Kolejnym krokiem będzie jego wdrożenie poprzez zakładanie systemów alarmowych oraz instalacje wszystkich innych niezbędnych urządzeń. Nasze działania wieńczy przygotowanie procedur bezpieczeństwa i przeszkolenie zespołu pracowników z obsługi systemów.


Naszym celem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa dla Twojej firmy. Dlatego możemy zabezpieczyć jej siedzibę przed złodziejami poprzez montaż systemów alarmowych, a także zainstalować wszystkie niezbędne urządzenia natychmiastowo alarmujące o wystąpieniu pożaru oraz odprowadzające dym z pomieszczeń. Oferujmy również założenie monitoringu wizyjnego, który pozwoli na obserwację i kontrolę tego, co dzieje się na terenie firmy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa obiektu oraz funkcjonalności działania przedsiębiorstwa można u nas zamówić również systemy kontroli dostępu. Wśród dostępnych rozwiązań posiadamy również okablowanie strukturalne i systemy nagłaśniające.


Dodatkowo możemy zintegrować działanie wszystkich systemów, co nie tylko ułatwi ich obsługę, ale także podniesie poziom ochrony obiektu.

pp
rp
ot

Nasze Realizacje:

chjmin

Centrum Handlowe Janki
Centrum Handlowe Janki w Jankach k/Warszawy

Opracowanie dokumentacji wykonawczej i realizacja wymiany systemów:- sygnalizacji włamania i napadu,- kontroli dostępu,- telewizji dozorowej IP
szczegóły

kub

Budynek Pałacowy, Ośrodek konferencyjno szkoleniowy w Krubkach Górkach

Wykonanie pełnego zakresu robót teletechnicznych dla obiektu.
szczegóły

wawz

ConectaPLUS Sp. z o.o.
Budynek Dworca PKP Warszawa Zachodnia

Wykonanie pełnego zakresu robót elektrycznych i teletechnicznych w ramach generalnego remontu dworca. szczegóły

sawice

SAWIMED Sp. z o.o.
Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Sawicach

Wykonanie pełnego zakresu robót teletechnicznych dla obiektu.
szczegóły

zobacz

Nasze Produkty: